Łowisko Maślanka Psary

Łowisko Maślanka Psary to kompleks 4 stawów pohodowlanych o głębokości od 1 do 2,5 metra, położonych w malowniczym otoczeniu lasów.

Na 16 hektarowym obiekcie z dala od miejskiego zgiełku, otoczonym dookoła pięknymi lasami, znajdziecie spokój i bezpieczeństwo które gwarantuje monitoring 24 h.

Dla wędkarzy udostępnione są 3 zbiorniki :

Zbiornik „ Rekreacyjny” to jeden z naszych najpopularniejszych zbiorników o powierzchni 4,3 hektara i średniej głębokości 1,6 m na którym nie prowadzimy rezerwacji i nie ma wyznaczonych stanowisk. Na tym łowisku obowiązuje zasada wchodzisz i siadasz gdzie wolne miejsce. Zbiornik gdzie łowić mogą zarówno doświadczeni wędkarze jak i początkujący, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z wędkarstwem. Zbiornik Rekreacyjny jest bardzo urozmaicony jeśli chodzi o rybostan. Występują w nim KARPIE, AMURY, JESIOTRY, KARASIE ,PŁOCIE, WZDRĘGI, LINY, SZCZUPAKI, SANDACZE JAK I SUMY. Łączna waga ryb w łowisku rekreacyjnym przekracza ponad 25 ton!

Zbiornik „No Kill” to 5 hektarowy zbiornik typowo karpiowy podzielony na 10 stanowisk. Każde stanowisko posiada duży pomost z dostępem do prądu oraz wody bieżącej. Wszystkie stanowiska usytuowane są na jednej linii brzegowej dzięki czemu każdy wędkujący może wywozić zestawy aż pod drugi brzeg. Dzięki nie dużej głębokości i szybko nagrzewającej się wodzie, ryby mają bardzo duże przyrosty. No Kill jest zbiornikiem w którym zdecydowaną przewagę tworzą duże KARPIE w przedziale wagowym od 12 do 19 kg, bardzo dużo KARPI i AMURÓW w przedziale 6 do 12 kg, pojedyncze JESIOTRY w wadze do 15 kg oraz kilka perełek KARPI 20 kg+ . Występują także okazałe SZCZUPAKI , SANDACZE i SUMY.

Zbiornik „ Mały Staw„ to 0,5 hektarowe łowisko idealne dla młodszych wędkarzy jak i dla wprawionych miłośników moczenia kija. Rybostan jest bardzo zbliżony do zbiornika „Rekreacyjnego”. Idealnie się sprawdza, gdy na Rekreacyjnym odbywają się zawody wędkarskie i zbiornik jest wyłączony na czas zawodów.

Informacje dodatkowe:

Ilość stanowisk zbiornik no kill  – 10

Zbiornik rekreacyjny i mały staw – około 100

Wiek łowiska – 20 lat

Zdjęcia
Szczegóły miejsca
Godziny pracy
  • Dni powszednie
    06:00 - 20:00
  • sobota
    06:00 - 20:00
  • niedziela
    06:00 - 20:00
Mapa miejsca
Wydarzenia w miejscu
Możesz również pokochać te wydarzenia.
15 lipca 2022
Tegoroczna edycja przynosi drugą w historii naszej imprezy zmianę miejsca rozgrywania rywalizacji. W roku 2022 gościć nas będzie znakomite Łowisko Maślanka